Biz Kimiz

Genomedis- Biyoteknoloji ve İlaç Danışmanlık Hizmetleri, İlaç, Biyoteknoloji ve Medikal Cihaz alanında her biri 20 yıla yakın tecrübeye sahip üç profesyonel tarafından kurulmuştur.

Kurucularımız uzun yıllar boyu uluslararası büyük ölçekli ilaç ve biyoteknoloji firmaları (Pharmacia/Pfizer, Merck Serono, MSD, Montero, Sanofi, AstraZeneca, Novartis Oncology ve Chiesi)ve medikal cihaz/diyagnostik firmalarında (Iontek, Pera Medikal, RTA Laboratories) yönetim, satış, pazarlama, klinik araştırmalar, üretim ve iş geliştirme alanlarında edindikleri deneyimlerden yola çıkarak sektörün yenilikçi bir uzman hizmet ağına ihtiyacı olduğunu tespit ettiler.

Kurucularımız sektör tecrübeleri yanı sıra Yaşam Bilimleri ve Biyoteknoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında güçlü bir akademik geçmişe sahiptir. Her üç kurucumuz da Yüksek Lisans ve Doktora derecelerine sahiptir.

Genomedis, uluslararası ve ulusal sağlam iş ağı sayesinde firmalara ihtiyaçlara yönelik hizmeti oluşturduğu uzman havuzundan sağlar.

Uzman havuzumuz her biri alanında uzman sektör profesyonellerinden oluşur. En az 15 yıl deneyime sahip uzmanlarımız ulusal ve uluslararası firmalarda ilgili alanlarda çalışmışlardır. Genomedis uzman havuzuna dahil edilen her uzman kurucularımız tarafından hassasiyetle değerlendirilmiştir.

Genomedis yenilikçi yaklaşımı ile ihtiyaca en uygun olan uzmanı projeye dahil eder. Farklı tedavi alanlarına hakim, iş geliştirme, üretim, planlama, kanal yönetimi, ruhsat/pazara erişim, eğitim, satış, pazarlama ve lansman yönetimi konusunda deneyimli uzman ağı müşterilerimiz için geniş yelpazede anahtar teslim projeler sunulmasını sağlar.