Genomedis Biyoteknoloji Haberleri

Genomedis Genel Müdürü Sevgi Salman ÜNVER, İTÜ de düzenlenen USKAF II Sağlıkta Endüstri 4.0 Forumu'na davet edildi.

Genomedis Genel Müdürü Sevgi Salman ÜNVER, İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen Ulusal Sağlıkta Kalite Forumu kapsamında "Sağlıkta Endüstri 4.0" konferansına konuşmacı olarak katıldı. "Genemomik Çağında Bireye Özgü Tedavi Uygulamalar" başlıklı bir konuşma yaptı. Doktor ve akademisyenlerden oluşan katılımcılara Farmakogenetik ve kişiye özgü tedaviler konularında son gelişmeleri aktardı. (18 Nisan 2017)

http://www.sagliktaendustri4.itu.edu.tr/program.phpGenomedis, TRT Kent Radyo İstanbul'da Canlı Yayında

Genomedis Genel Müdürü Sevgi Salman ÜNVER , TRT Kent Radyo İstanbul'da bir saat süren canlı yayına konuk oldu. Genetik, kanser genetiği testleri, gen değiştirme (CRISPR/Cas4), kişiye özgü tedavi ve yeni medikal teşhis teknikleri ve bunların Türkiye'deki mevcut uygulamaları hakkında konuştu. Büyük ilgi gören programda, dinleyicilerin telefon ve internetten gelen sorularını yanıtladı. (5 Mayıs 2017)Genomedis Gençlerle!

Genomedis Yalova Üniversitesinde genç yeteneklerle buluştu. Kurucumuz Sevgi Salman ÜNVER, bir konferans verdi ve kariyer yolculuğu, bilim ve iş dünyası, girişimcilik ve hayat hakkında deneyimlerini paylaştı. Toplantı oldukça etkileşimli ve keyifli geçti. (Nisan 2017). Gebze Teknik Üniversitesinde 'Mezunların Gözünden MBG' etkinliğine davet edildi. Okul ve iş hayatındaki deneyimlerini gençlerle paylaştı (Kasım 2017)


Biyobilim III Konferansı

Genomedis Genel Müdürü Sevgi Salman ÜNVER, Yıldız Üniversitesinde düzenlenen Biyolbilim III etkinkiliğine davet edildi. Prof. Dr. Dilek Turgut Balık'ın açılış konuşmasından sonra 'Türkiye'de Biyoteknoloji Sektörü' konulu bir sunum yaptı. Etkinlik; Biyomimetik, güncel teknlojiler ve kişisel tıp konularında değerli katılımcıların konuşmalarından sonra sona erdi.(Aralık 2017)
Copyright © Genomedis Biotechnology 2016